רשת נגד יונים – המקום והצורה הנכונה להתקין אותה

לא מעט אנשים מוצאים את עצמנו מתמודדים מול בעיה לא צפויה במקום המגורים שלהם, יונים אשר בוחרות "לנוח" דווקא על אדן המרפסת, גג או במרפסת שלהם. זו בעיה שנשמעת על פניה פשוטה, יהיו שאפילו יטענו שלא מדובר כלל בבעיה, אך ברגע שמדובר על כמות גדולה של יונים אשר לא רק נחות שם אלא גם עושים את הצרכים שלהם ומקימות שם קינים, אז זו כבר בעיה משמעותית שיכולה לפגוע קשות באיכות החיים של הדיירים במקום.

מדובר במצב מאוד לא סימפטי מאחר וזה גם יכול להפריע לחופש התנועה של הדיירים מצד אחד, ומצד שני, זה יכול ליצור ריחות מאוד לא נעימים במקום, להביא להופעת חיידקים אשר ייצרו מחלות שונות. לכן ברגע שזה קורה, כבר בשלב הראשון שחווים בהתפתחות התופעה, יש לעשות הכל בשביל למנוע את התפשטותה.

לשם כך בדיוק יש רשת נגד יונים. מדובר על רשת אשר ניתן להתקין באזורים שמחוץ למבנה והיא מונעת מהיונים אפשרות להגיע למקום בו הן היו רגילות לשכון, כמו כן הרשת מונעת מהן אפשרות לעמוד עליה, כך שגם נמנע מהן לייצר לעצמן מקום מנוחה או כינון חלופי. במקום זה הן פשוט יצטרכו להמשיך למבנה אחר או פשוט לעשות את זה במקום טבעי שמיועד לכך, כמו העצים למשל.

לפני שנסביר כיצד אנחנו בוחרים ומתקינים רשת נגד יונים והיכן אנחנו יכולים לעשות את זה, צריך לומר שלא בכל מצב אנחנו נדרשים לרשת כזו ולא בכל מקרה זה אפשרי להתקין אותה. יש מקרים בהם נידרש להתקין אלמנטים אחרים. אנחנו צריכים להתייעץ עם אנשי מקצוע בטרם אנחנו מחליטים לבחור באמצעי הנכון מבחינתנו, על בסיס המקום ועל בסיס הבעיה איתה אנחנו מתמודדים והיקפה.

כיצד בוחרים רשת יונים ואיפה נתקין אותה?

אנחנו נבחר רשת נגד יונים על פי העיצוב של המבנה והאפשרויות שעומדות לרשותנו. במבני מגורים גבוהים תהיה לנו אפשרות לפרוס רשת כזו בקומות מסוימות, כך גם במבנים פרטיים נמוכים, אשר אפשר לפרוס רשת כזו על הגג או על פני המרפסת.

לעומת זאת, יש מבנים בהם זה לא יהיה אפשרי להתקין את הרשת, גם בגלל הצורה של המבנה, העיצוב שלו, וכן בגלל העובדה שאם נעשה זאת, אז איכות החיים שלנו תשתנה לרעה מהצד השני, כלומר עצם התקנת הרשת תגביל אותנו. במקרה כזה נצטרך להשתמש באלמנט אחר.

נקודה אחרת שאנחנו צריכים לקחת בחשבון היא סוג ואיכות הרשת, כאן אנחנו צריכים לבדוק עם יועצים שמתמחים בתחום, מה המבנה וסוג הרשת שאנחנו צריכים להתקין על מנת למנוע שמצבים של כינון או מצבים דומים יחזרו. מה שכן, לא משנה באיזה רשת נשתמש, חשוב מאוד שאנחנו נדאג לנקות אותה ולשמור עליה פרוסה בכל עת מעל האזור בו היא מותקנת.

אהבת את התוכן? נשמח שתשתף

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק

יש לך מה להגיד? נשמח לשמוע :)

צריכים שירות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מי אנחנו?

מרחיק יונים עבודות בגובה ספיידר נט

איתי אליעזר | מנכ״ל 
איש עבודה בלב ובנשמה 
ניסיון של שנים בתחום הרחקת יונים ועטלפים.
מומחה למכשירים מתקדמים לטיפול בהרחקת יונים, בהרחקת עטלפים ומכרסמים. 
ניסיון של שנים בסנפלינג ובטיפוס הרים כתחביב וגם כמקצוע. 

תראו אותנו עובדים

פוסטים אחרונים

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים – בניינים משותפים מטרד היונים משפיע על איכות החיים שלנו בעיקר שמדובר בסביבת המגורים שלנו .כל דייר בבניין

קרא עוד »
הרחקת יונים באשקלון

הרחקת יונים ברעננה

הרחקת יונים ברעננה יונה מתאפיינת באזורים עירוניים, לכן הרחקת יונים ברעננה מאוד מבוקשת. היונה מחפשת אחר מזון שנזרק לפח. אנו

קרא עוד »

חפשו אותנו בפייסבוק

גלילה למעלה