רשתות נגד יונים

הרחקת יונים באמצעות התקנת רשתות

רשתות נגד יונים הינה שיטה נוספת הקיימת בשוק  להרחקת יונים, רשת נגד יונים מהווה פתרון יעיל להרחקתם של יונים המהוות מטרד לאנשים רבים, בעיקר כאשר הן יוצרות קנים וכן יוצרות לכלוך היכול לגרום למחלות למיניהם.
חשוב לבחור רשת נגד יונים אשר מותאמת להרחקת היונים לפי המידה והשטח אותו אנחנו רוצים לסגור בפני יונים שלא יוכלו לחדור דרך הרשת, וכך להיות מוגנים מהיונים בתוך חללים מגוונים. יתרונות לרשתות נגד יונים: הן חוסמות את מעבר היונים בצורה מושלמת, פותרת סגירת מרחבים כמו על נישות של גגות ,סגירת מסתורי כביסה לאורך בניינים , הרשת אינה בולטת , שקופה  וכמובן שהיא אינה הורגת או פוגעת פיזית ביונים אלא רק מרחיקה אותם. 

סוגי הרשתות להרחקת יונים

ישנם סוגים רבים של רשתות נגד יונים ולהלן יוצגו הסוגים הפופולאריים ביותר. הרשת נגד יונים הנפוצה ביותר היא רשת שקופה, שאינה נראית למרחקים, היא עשויה מניילון וחשוב להתקין את הרשת עם המידה המתאימה . רשת הניילון עמידה בתנאי מזג האוויר כך שהיא שימושית לטווח הארוך. בנוסף, הרשת השקופה עמידה בפני דליקות למיניהם, בגלל שהיא בנויה מחומר מעכב בעירה. אחריות על רשתות להרחקת יונים מסוג זה ניתנת עד 7 שנים – אחריות מלאה .

סוג נוסף של רשת היא רשת פוליאתילן, חומר פלסטיק, אשר בדומה לרשת השקופה, היא עמידה לאורך זמן ולא סופגת מים. יחד עם זאת, בניגוד לרשת השקופה, רשת פוליאתילן היא דליקה ויש לקחת בחשבון סיכון זה. הרשת יכולה להרחיק גם יונים וגם סוגים אחרים של ציפורים. 

סוג נוסף של רשתות נגד יונים עשויות ממתכת, אשר היתרון שלה שהיא עמידה בפני דליקות, והיא שימושית למקומות בעלי טמפרטורות גבוהות במיוחד, כגון גגות של מבנים גדולים. יחד עם זאת, החיסרון המהותי של רשתות מתכת שהן בולטות למרחקים, בניגוד לרשת השקופה שאינה בולטת מבחינת נראות חיצונית. 

רשתות נגד יונים: טיפים והמלצות

רשתות נגד יונים הן שימושיות לא רק להרחקת יונים, אלא גם להרחקת ציפורים ממינים שונים, כך שתוכלו להשיג הרחקה לא רק של יונים אלא גם של מטרדים מעופפים נוספים, שאינם יכולים לחדור דרך הרשת. שימו לב וכך תוכלו להשיג תוצאה כפולה: הרחקת יונים במקביל למעופפים אחרים. טיפ נוסף וחשוב הוא בנוגע להתקנה: חשוב למתוח את הכבל בעת ההתקנה של רשתות נגד יונים, על מנת שהרשת לא תיקרע. כאשר הרשת מתוחה כנדרש, אז היא תמלא את תפקידה בהרחקת יונים וללא פגיעה ברשת עצמה. 

מומלץ לפנות למרחיקי יונים מקצועיים , אשר יכולים להגיע למקומות גבוהים ומורכבים, בעת התקנת הרשתות נגד יונים. לבדוק האם קיימים כל האישורים הרלוונטים לעבודות בגבוה, ביטוחים וסנפלינג .חשוב לזכור כי התקנת רשת להרחקת יונים לא תמיד תתאים לבעיה הקיימת לכן התייעצות עם מרחיק יונים תעזור לכם לפתרון לחלוטין את בעיית היונים.

מחפשים פיתרון יעיל לטווח ארוך ?

צוות המומחים שלנו לבקרת יונים ועטלפים יעזרו לכם בקבלת הפתרון הנכון ביותר עבורכם .

השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר

אהבת את התוכן? נשמח שתשתף

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק

יש לך מה להגיד? נשמח לשמוע :)

צריכים שירות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מי אנחנו?

מרחיק יונים עבודות בגובה ספיידר נט

איתי אליעזר | מנכ״ל 
איש עבודה בלב ובנשמה 
ניסיון של שנים בתחום הרחקת יונים ועטלפים.
מומחה למכשירים מתקדמים לטיפול בהרחקת יונים, בהרחקת עטלפים ומכרסמים. 
ניסיון של שנים בסנפלינג ובטיפוס הרים כתחביב וגם כמקצוע. 

תראו אותנו עובדים

פוסטים אחרונים

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים – בניינים משותפים מטרד היונים משפיע על איכות החיים שלנו בעיקר שמדובר בסביבת המגורים שלנו .כל דייר בבניין

קרא עוד »
הרחקת יונים באשקלון

הרחקת יונים ברעננה

הרחקת יונים ברעננה יונה מתאפיינת באזורים עירוניים, לכן הרחקת יונים ברעננה מאוד מבוקשת. היונה מחפשת אחר מזון שנזרק לפח. אנו

קרא עוד »

חפשו אותנו בפייסבוק

גלילה למעלה