רשתות נגד יונים

רשתות נגד יונים: יתרונות ומאפיינים

רשתות נגד יונים הם אמצעי חשוב להרחקת יונים, על מנת שהיונים לא ייצרו קנים במרחבי המחיה של בני האדם או במקומות בהם לא נרצה שהיונים יגיעו אליהם. רשתות נגד יונים מהווים פתרון חשוב להרחקתם של יונים המהוות מטרד לאנשים רבים, בעיקר כאשר הן יוצרות קנים וכן יוצרות לכלוך היכול לגרום למחלות למיניהם.  
חשוב לבחור רשתות נגד יונים אשר יהיו מחסום בפני יונים שלא יוכלו לחדור דרך הרשת, וכך להיות מוגנים מהיונים בתוך חללים מגוונים. קיימים יתרונות לרשתות נגד יונים, כגון: הן חוסמות את מעבר היונים בצורה מושלמת, קל להתקין אותן בתוך חללים כמו על גגות או בחדרים למיניהם, הרשת אינה בולטת במרחק וכן היא חסכונית והיתרון החשוב ביותר שהיא אינה הורגת או פוגעת פיזית ביונים אלא רק מרחיקה אותם. 

סוגי הרשתות הקיימים

ישנם סוגים רבים של רשתות נגד יונים ולהלן יוצגו הסוגים הפופולאריים ביותר. הרשת נגד יונים הנפוצה ביותר היא רשת שקופה, שאינה נראית למרחקים, היא עשויה מניילון וניתן לרכוש אותה בעובי שתרצו, בהתאם לחוזק שתבחרו. רשת ניילון היא גם עמידה בתנאי מזג האוויר כך שהיא שימושית לטווח הארוך ולא נסדקת בקלות. בנוסף, הרשת השקופה עמידה בפני דליקות למיניהם, בגלל שהיא בנויה מחומר מעכב בעירה.

סוג נוסף של רשת היא רשת פוליאתילן, חומר פלסטיק, אשר בדומה לרשת השקופה, היא עמידה לאורך זמן ולא סופגת מים. יחד עם זאת, בניגוד לרשת השקופה, רשת פוליאתילן היא דליקה ויש לקחת בחשבון סיכון זה. הרשת יכולה להרחיק גם יונים וגם סוגים אחרים של ציפורים. 

סוג נוסף של רשתות נגד יונים עשויות ממתכת, אשר היתרון שלה שהיא עמידה בפני דליקות, והיא שימושית למקומות בעלי טמפרטורות גבוהות במיוחד, כגון גגות של מבנים גדולים. יחד עם זאת, החיסרון המהותי של רשתות מתכת שהן בולטות למרחקים, בניגוד לרשת השקופה שאינה בולטת מבחינת נראות חיצונית. 

רשתות נגד יונים: טיפים והמלצות

רשתות נגד יונים הן שימושיות לא רק להרחקת יונים, אלא גם להרחקת ציפורים ממינים שונים, כך שתוכלו להשיג הרחקה לא רק של יונים אלא גם של מטרדים מעופפים נוספים, שאינם יכולים לחדור דרך הרשת. שימו לב וכך תוכלו להשיג תוצאה כפולה: הרחקת יונים במקביל למעופפים אחרים. טיפ נוסף וחשוב הוא בנוגע להתקנה: חשוב למתוח את הכבל בעת ההתקנה של רשתות נגד יונים, על מנת שהרשת לא תיקרע. כאשר הרשת מתוחה כנדרש, אז היא תמלא את תפקידה בהרחקת יונים וללא פגיעה ברשת עצמה. 

בנוסף, יש לבחור רשת מתאימה לצרכים שלנו, אשר תהיה שימושית לאורך זמן.
כך, למשל, רשת שקופה היא עמידה בפני דליקות והיא שקופה מבחינת החיצוניות שלה, לעומת רשת מתכת, לדוגמא. טיפ נוסף וחשוב הוא לשים לב למקום ההתקנה של רשתות נגד יונים. אם תבחרו מקום מורכב להתקנת הרשתות, אשר ידרוש מנוף או אמצעי הגבהה אחר לשם ההתקנה של רשתות נגד יונים, הרי שזה יהיה כרוך בתשלום נוסף למתקיני הרשתות. חשוב לפנות למתקיני רשתות מקצועיים, אשר יכולים להגיע למקומות גבוהים ומורכבים, בעת התקנת הרשתות נגד יונים. 

אהבת את התוכן? נשמח שתשתף

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק

יש לך מה להגיד? נשמח לשמוע :)

צריכים שירות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מי אנחנו?

מרחיק יונים עבודות בגובה ספיידר נט

איתי אליעזר | מנכ״ל 
איש עבודה בלב ובנשמה 
ניסיון של שנים בתחום הרחקת יונים ועטלפים.
מומחה למכשירים מתקדמים לטיפול בהרחקת יונים, בהרחקת עטלפים ומכרסמים. 
ניסיון של שנים בסנפלינג ובטיפוס הרים כתחביב וגם כמקצוע. 

תראו אותנו עובדים

פוסטים אחרונים

רשתות נגד יונים

רשתות נגד יונים: יתרונות ומאפיינים רשתות נגד יונים הם אמצעי חשוב להרחקת יונים, על מנת שהיונים לא ייצרו קנים במרחבי

קרא עוד »

חפשו אותנו בפייסבוק

גלילה למעלה