הרחקת יונים בהרצליה

הרחקת יונים חשמלית

הרחקת יונים הרצליה

שנים רבות של ניסויים במכשירים שונים, על מנת למנוע את תופעת היונים. מי לא מכיר את החיה החמודה הנ"ל ואולי חלקכם גם האכיל אותה בגנים ציבוריים. הרחקת היונים בהרצליה כבר הפך למטרד יומי, וכשזה מגיע למרחב הבית הפרטי שלכם זה חייב להיפסק. כאשר המקום הפרטי שלכם, השקט הנפשי שלכם, הופך למטרד ורדיפה אחר סילוק היונים שמקננות מעל ראשכם ואיתן הן מביאות מחלות רבות, כינים ופרעושים. זאת סיבה בהחלט מוצדקת לכעס. הרחקת היונים בהרצליה נלקח צעד אחד קדימה, על מנת את הבעיה ועד להביא לסיומה. תופעת היונים עברה כל גבול, תושבים הרצליה זועמים ורק בחיפושים לאחר התוצר האולטימטיבי, שיביא איתו לפתרון הבעיה, לקטילתה מהשורש ולצמיתות.
ישנם כמה פתרונות שונים לבעיית היונים באזור הרצלייה ובשאר הערים.

באמצעות רשת

אחת השיטות המוכרות ביותר להרחקת יונים בהרצליה, היא הרשתות, כך מונעים אותן לחדור לחיינו ביום יום. הרשת בעצם חוסמת מהיונה להגיע למקומות בהן היא מעוניינת לקנן. שיטה זאת מצוינת, אך דורשת המון התעסקות. הזמנת בעל מקצוע, לחבר את הרשת בצורה מקצועית וחיפוש אחר מסגרת עמידה בחודשי השנה למזג האוויר. בנוסף לכל, נכון שהוא עושה תפקידו נאמנה, אבל מראהו אינו נעים לעין.

הרחקת יונים חשמלית הינה פטנט בינלאומי רשום ויעיל במיוחד . יתרונות ההרחקה החשמלית רבים: 

  • שמירה על עיצוב / מראה הבית 
  • שמירה על החי 
  • הגנה יעילה שכמעט בלתי נראית 

פסים חשמליים להרחקת יונים,  האופציה הטובה ביותר שתוכלו לקבל. תושבי הרצליה והסביבה וגם אתם שמחפשים איך להיפטר מתופעת היונים אצלכם בבית, "זהו סופו של כל בלון". תוצר זה ישים סוף לנסיונות עם הרחקת יונים בהרלציה ללא הצלחה.
פסים חשמליים היא שיטה מצוינת להרחקת היונים בהרצליה ובכלל בשאר המקומות בהן תופעת היונים היא גדולה. כאשר היונה מגיעה לאזור ביתך, נוחתת על הפס החשמלי שהונח, חוטפת היונה זרם חשמלי הגורם לה להתעופף ולרצות לא לחזור למקום הלא רצוי שממנו קיבלה את מכת החשמל. הפסים החשמליים מספיק חזקים בשביל לגרום לפחד אצל היונה, ובידי זאת לגרום לה לרצות להתעופף מהמקום. עם זאת לא מספיק חזק כדי לפגוע ביונה, שאחרי הכל לא ייווצר צער בבעלי חיים. הפס החשמלי מורכב מסרט הדבקה שקוף, בתוכו מותקנים פסי אלומיניום. רבים חיפשו דרכים משונות איך נפטרים מהיונים, לאחר כאבי ראש בלתי פוסקים והסתובבויות רבות בעקבות מכשיר שיקטול את התופעה, נמצאה תרופה למכה. ניתנה תרופה לתופעת היונים ובעזרת כך ניתנת האפשרות להרחקת היונים בהרצליה ובשלל מקומות עירוניים נוספים.    

חיפשתם דרך להרחיק את היונים ולא מצאתם? אין סיכוי! סימן שלא חיפשתם מספיק טוב וכעת יש לכם אותנו. צרו איתנו קשר לפתירת הבעיה עוד היום!

אהבת את התוכן? נשמח שתשתף

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק

יש לך מה להגיד? נשמח לשמוע :)

צריכים שירות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מי אנחנו?

מרחיק יונים עבודות בגובה ספיידר נט

איתי אליעזר | מנכ״ל 
איש עבודה בלב ובנשמה 
ניסיון של שנים בתחום הרחקת יונים ועטלפים.
מומחה למכשירים מתקדמים לטיפול בהרחקת יונים, בהרחקת עטלפים ומכרסמים. 
ניסיון של שנים בסנפלינג ובטיפוס הרים כתחביב וגם כמקצוע. 

תראו אותנו עובדים

פוסטים אחרונים

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים – בניינים משותפים מטרד היונים משפיע על איכות החיים שלנו בעיקר שמדובר בסביבת המגורים שלנו .כל דייר בבניין

קרא עוד »
הרחקת יונים באשקלון

הרחקת יונים ברעננה

הרחקת יונים ברעננה יונה מתאפיינת באזורים עירוניים, לכן הרחקת יונים ברעננה מאוד מבוקשת. היונה מחפשת אחר מזון שנזרק לפח. אנו

קרא עוד »

חפשו אותנו בפייסבוק

גלילה למעלה