הרחקת יונים ברעננה

הרחקת יונים באשקלון

הרחקת יונים ברעננה

יונה מתאפיינת באזורים עירוניים, לכן הרחקת יונים ברעננה מאוד מבוקשת. היונה מחפשת אחר מזון שנזרק לפח. אנו יכולים להבחין בהן מוציאות שקיות מן הפחים, אוכלות פירורים שנופלים על הרצפה ואילו חלק מהאוכלוסייה יושב בגנים ציבוריים, זורק להן חתיכות של לחם ונהנה מהמחזה. נתונים אלו מגדילים את אחוז היונים שנמצאות בערים צפופות ועירוניות, כך גם גדל הסיכוי שלאחד הבתים שלכם תפלוש יונה. הרחקת יונים ברעננה מדוברת בקרב אנשים, דו שיח בין בני אדם, כיצד נפטרים מהבעיה ואיך שום דבר אינו עובד. מהן השיטות להרחקת היונים, כיצד הן פועלות, מי מהן טובה ומי לא? כעת נגלה.

יונים אורחים פחות רצויים !

רובנו המוחלט אוהב בעלי חיים, חלקנו מגדל אותם בבית, חלקנו מגדל אותם במקומות מיועדים לכך (כלביות וכדומה) וחלקנו פשוט רואה בעל חיים חמוד, מיד רץ ללטף ולשחק איתו מעט. היונים הם דבר שמשתלב יפה עם הנוף ונחמד להאכיל אותם. אך עם זאת, היונים נמצאות בטבע ושם מקומם להישאר. ברגע שהיונה מסמנת טריטוריה אצלכם בבית, הבעיה עלולה להמשיך חודשים ואלו הן לא בעיות שקל להתמודד איתן. הרחקת יונים ברעננה תופסת חשיבות מרבית מכמה סיבות. היונה מלכלכת את רצפת הבית, אדן החלון, הכביסה הנקייה, צינורות ברזל שנמצאים בבית, יתר על כך, מרעישה בלי הפסקה ועל כל זאת מביאה עימה חברים קטנים ומזיקים כגון, פרעושים, חרקים וכינים.
לא די שהיא מרעישה ומביאה איתה לכלוך רב, אפשר לומר שהלשלשת שלה לא תביא לכם מזל טוב, יותר בכיוון של מחלות וחיידקים.

התאמת פתרון לבעיה

מי לא מכיר את השיטה המפורסמת ביותר להרחקת היונים, הנחת דחלילים באזורים מסוימים בבית, על מנת להפחיד את היונים, להרתיע אותם ולמנוע מהן לבנות קן באזור הבית הפרטי שלכם. הדחליל אינו חייב להיות בצורת דחליל קש, אלא בצורה שהיונה תפחד להתקרב. כלומר, צורות כגון חתולים, עורבים, ינשופים, בעיקר חיות שהיונה מפחדת מהן. שיטה נוספת שבוודאי אתם מכירים היא מכשירים להשמעת קולות המרתיעים את היונה. ,צר לנו לאכזב אבל כל השיטות האלו אינם יעילות וזאת מכיוון שהיונים מתרגלות לאותם הרעשים והדמויות. בשלב מסוים היונה תבין כי הקול שמופק מהמכשיר אינו מהווה איום, תחזרו לנקודת ההתחלה, אז כיצד מרחיקים את היונה משטח הבית. לצורך הרחקת יונים ברעננה, קיימים פתרונות יעילים עם אחריות לטווח ארוך . לכל בעיה יש סוג פתרון המתאים לה , לא כל פתרון מתאים לכל בעיה ולכן חשוב להתייעץ עם מרחיק יונים מקצועי .

שיטות להרחקת יונים

ניתן להרחיק יונים באמצעות התקנת רשתות , דוקרנים ופסים חשמליים . כל פתרון כזה מתאים לסוג בעיה וצורך ולכן צוות ספידר נט מגיע לשטח להבין את מקור הבעיה ורק אז אנחנו מתאים את הפתרון. אחת האופציות הכי רלוונטית , טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית ,רשומה כפטנט מוכח בהצלחתו  –הרחקת יונים חשמלית עם שימוש בפסים חשמליים. הדבקת פס שקוף עם אלומיניום , המודבק בצורה אסתטית על משטחים ולבסוף מחובר לספק כח המייצר זרימות חשמלית במתח נמוך ויוצר מעגל חשמלי כך שאשר היונה מתיישבת על הפס היא מקבלת זרם – היא אינה נפגעת אך היא לעולם לא תחזור לאותו המקום. הפס החשמלי  עמיד לכל תנאי מזג האויר. צורת ההרתעה מבוססת על מכת חשמל שהיונה חוטפת, כאשר נוחתת על פס באותו הרגע, המקום מסומן כמקום מסוכן ואינו מתאים לקינון. שנים של חיפוש אחר התוצר המושלם שיוביל לסיום המלחמה ביונים והרחקת יונים ברעננה והסביבה. כעת אתם יכולים להיות שלווים יותר עם עצמכם, כי, בעיית היונים הגיעה לסיומה.

שימו פס על היונים , צרו עימנו קשר עוד היום!

מחפשים פיתרון יעיל לטווח ארוך ?

צוות המומחים שלנו להרחקת יונים ועטלפים יעזרו לכם בקבלת הפתרון הנכון ביותר עבורכם .

השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר

אהבת את התוכן? נשמח שתשתף

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק

יש לך מה להגיד? נשמח לשמוע :)

צריכים שירות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מי אנחנו?

מרחיק יונים עבודות בגובה ספיידר נט

איתי אליעזר | מנכ״ל 
איש עבודה בלב ובנשמה 
ניסיון של שנים בתחום הרחקת יונים ועטלפים.
מומחה למכשירים מתקדמים לטיפול בהרחקת יונים, בהרחקת עטלפים ומכרסמים. 
ניסיון של שנים בסנפלינג ובטיפוס הרים כתחביב וגם כמקצוע. 

תראו אותנו עובדים

פוסטים אחרונים

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים – בניינים משותפים מטרד היונים משפיע על איכות החיים שלנו בעיקר שמדובר בסביבת המגורים שלנו .כל דייר בבניין

קרא עוד »
הרחקת יונים באשקלון

הרחקת יונים ברעננה

הרחקת יונים ברעננה יונה מתאפיינת באזורים עירוניים, לכן הרחקת יונים ברעננה מאוד מבוקשת. היונה מחפשת אחר מזון שנזרק לפח. אנו

קרא עוד »

חפשו אותנו בפייסבוק

גלילה למעלה