הרחקת יונים בראשון לציון

הרחקת יונים בראשון

כמות היונים שקיימת בראשון לציון מאוד גדולה, הסיבה לכך היא שראשון הוא אזור מתפתח מאוד והפיכתו למקום עירוני וצפוף. ידוע כי היונים אוהבות מקומות צפופים ועירוניים וזאת הסיבה שהרחקת יונים בראשון לציון הוא נושא רגיש מאוד. היונים מוצאות לעצמן מקורות קינון בשלל מקומות. הן מוצאות דרכים אל תוך כותלי הבניינים, בין סדקים של בתים, בעליות הגג, באדני החלון, בחבלי הכביסה, חדרי מדרגות, צינורות ניקוז ועוד. הרחקת יונים בראשון מהווה בעיה חמורה מאוד וחיפוש אחר פתרון הבעיה מביא איתו כאבי ראש בלתי פוסקים.

חשיבותה של הרחקת היונים

קינון של יונים לא מומלץ באף בית, לכן לא כדאי לכם לממש את הרעיון. היונים לא מגיעות לבד ומביאות איתן ארגז כלים לצורך בניית הקן. במהלך תקופת הקינון של היונה, תתחילו לראות נוצות ברחבי הבית ושלל חומרים מהן היונה בונה אתה הקן שלה. בנוסף, תזכו ללשלשת במשך יום יום, אם זה על הכביסה הנקייה, הרצפה וצינורות מתכת שנמצאים בבית. הלשלשת לא רק מלכלכת, אלא מכילה בקטריות שעלולות להזיק לנו ולגרום למחלות למינהם. אם עוד לא השתכנעתם שהרחקת יונים בראשון לציון היא הכרחית, היונה מביאה איתה בנוסף פרעושים, כינים ועוד יצורים קטנים שעלולים להזיק.

אין צורך בבעל מקצוע ?

האוכלוסייה היום, כאשר היא נתקלת בבעיה מסוימת שהיא, לדוגמא הרחקת יונים בגדרה, הצלצול הראשון יהיה לבעל מקצוע שחי ונושם את היונים ביום יום. זוהי טעות נפוצה בקרב הרבה אנשים, בעיקר בגלל שבעלי מקצוע כיום משתמשים בשיטות פחות יעילות. למשל: הרעלת היונה, שיטה זאת יצאה מהחוק ואסור בשום פנים ואופן להשתמש בה. שיטה נוספת, היא לכידת היונים והעברתן למקומות אחרים. שיטות אלו משמשות לטווח הקצר ואינן יכולות להבטיח את הרחקת יונים לצמיתות. הרשו לנו לבשר לכם כי, הרחקת יונים חשמלית היא שיטת עשה זאת בעצמך מצוינת שעובדת לטווח הארוך, מנערת מעצמכם את כאבי הראש שהיונים מביאות איתן ואתם יכולים לחיות בשלווה וברוגע.

איך פועלת הרחקת יונים חשמלית?

הרחקת יונים חשמלית פועלת בצורה חכמה יעילה עם הקתנה יפהפייה וכמעט שבלתי נראית. היא בנויה מסרט הדבקה שקוף בו מורכבים פסי אלומיניום, בנוסף ספק כוח מתחבר לצד אחד של גליל הסרט והצד השני מתחבר לשקע חשמלי. גליל הפסים חשמליים מבוסס על מעגלים חשמליים שנוצרים בעקבות פסי האלומיניום שמוליכים חשמל. מכת החשמל הינה חלשה, לכן אין לכם ממה לפחד. הזרם חזק מספיק בכדאי להרתיע את היונה, לסמן אצלה את המקום כמקום לא נוח שלא כדאי לחזור אליו, אבל אינו חזק מספיק בכדאי לפגוע בה. הרחקת היונים בירושלים משתפרת פלאים והכל בעקבות פסים חשמליים. ניתן להניח את גליל הסרט באזורים בהן יש יונים, או אזורים אסטרטגים בהן יכולות להיות יונים. סרט ההדבקה עמיד במזג האוויר המשתנה של חודשי השנה ואינו נהרס במהירות. פסים חשמליים היא דרך מעולה, זולה ובנוסף להכל, יעילה להרחקת יונים בראשון וכנ"ל שאר המקומות.

היונים עושים לכם בעיות? איבדתם כל תקווה? תנו לנו לפתור לכם את הבעיה. צרו עימנו קשר בהקדם!

מחפשים פיתרון יעיל לטווח ארוך ?

צוות המומחים שלנו לבקרת יונים ועטלפים יעזרו לכם בקבלת הפתרון הנכון ביותר עבורכם .

השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר

אהבת את התוכן? נשמח שתשתף

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק

יש לך מה להגיד? נשמח לשמוע :)

צריכים שירות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מי אנחנו?

מרחיק יונים עבודות בגובה ספיידר נט

איתי אליעזר | מנכ״ל 
איש עבודה בלב ובנשמה 
ניסיון של שנים בתחום הרחקת יונים ועטלפים.
מומחה למכשירים מתקדמים לטיפול בהרחקת יונים, בהרחקת עטלפים ומכרסמים. 
ניסיון של שנים בסנפלינג ובטיפוס הרים כתחביב וגם כמקצוע. 

תראו אותנו עובדים

פוסטים אחרונים

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים – בניינים משותפים מטרד היונים משפיע על איכות החיים שלנו בעיקר שמדובר בסביבת המגורים שלנו .כל דייר בבניין

קרא עוד »
הרחקת יונים באשקלון

הרחקת יונים ברעננה

הרחקת יונים ברעננה יונה מתאפיינת באזורים עירוניים, לכן הרחקת יונים ברעננה מאוד מבוקשת. היונה מחפשת אחר מזון שנזרק לפח. אנו

קרא עוד »

חפשו אותנו בפייסבוק

גלילה למעלה