הרחקת יונים בפתח תקווה

הרחקת יונים בפתח תקווה

בפתח תקווה , יונים הפכו למטרד בלתי פוסק, ידוע שהיונים אוהבות לחפש מקומות חמים ובהן מחפשות מקום אסטרטגי לקנן בו. הרחקת יונים בפתח תקווה היא נושא בלתי נסבל אצל תושבים שגרים באזור הנ"ל. קינון הוא לא דבר רציונאלי באף בית,  היונים מביאות איתן לכלוך רב, עם זאת בבניית הקן ועם זאת בלשלשת המטונפת שלהן. מלבד הלכלוך היונה סוחבת עליה כינים ופרעושים רבים. לכן, אם חשבתם שהיא עוברת לגור איתכם לבד, חדשות לא כל כך משמחות בשבילכם, היא מגיעה עם שותפים.
ישנם מגוון שיטות להרחקת יונים , חלק מעדיפים לנסות את שיטת "עשה זאת בעצמך" וחלק מזמינים מרחיק יונים מקצועי לפתרון הבעיה במלואה.

שיטות להרחקת יונים

רשתות – רשתות שקופות עמידות בתנאי מזג האוויר , מתאים לסגירת נישות בעייתיות, מסתורי כביסה ,רשתות לבניינים משותפים, אזורים מסחריים  וציבוריים בהם לא ניתן להתקין שום מוצר אחר.

דוקרנים – מתאים להתקנה באזורים לא נראים לעין בהם לא ניתן לפרוס רשת להרחקת יונים או פסים להרחקת יונים .

פסים חשמליים להרחקת יונים פסי דריכה חשמליים יעילים ב100% בעיקר על גגות רעפים ,גגות בטון , פרגולות ומשטחים נרחבים.

כל השיטות יכולות להיות יעילות אך לכל שיטה את היתרונות והחסרונות להרחקת היונים ולכן חשוב להתאים את השיטה להרחקת יונים לבעיה הקיימת .לא תמיד ניתן לפתור את בעיית היונים באמצעות שיטה אחת ולכן חברת ספיידר נט להרחקת יונים ועטלפים החליטה להתמחות בכל סוגי השיטות ולתת את הפתרונות המתאימים להרחקת יונים.

מה פחות מפחיד את היונה ?

מכשירים להשמעת צלילים וקולות שאך ורק היונה מסוגלת לשמוע. בעצם הצלילים יוצרים הרתעה אצל היונה, מפחידים אותה ואין בה כל רצון להתקרב לביתכם. חיסרון גדול במכשיר הוא עמידותו לטווח הקצר. כלומר, היונה עקשנית נורא ואינה מוכנה לוותר בקלות על ביתכם כמקום נוח ואופציונאלי למטרות קינון עבורה. היונה תברח בפעם הראשונה, בפעם השנייה ואילו גם בפעם השלישית, אך תבין מהר מאוד שזהו רק רעש מתמשך ואין ביכולתו להוות לה כל פגע. משמע היונה תחזור, תקונן במקום בו ראתה אופציה רלוונטית אצלכם בבית ותתרגל לרעש שמופק מהמכשיר בלי חשש כלל. לאחר ניסיונות שונים ומרובים למזעור תופעת היונים, ניסיון להפסקת הבעיה, הרחקת יונים בפתח תקווה מטריד אוכלוסייה שלמה ששואלת את עצמה כיצד נפטרים מבעיה זאת, לטווח הארוך או לצמיתו

פסים חשמליים השיטה הטכנולוגית המתקדמת

בטח ניסיתם אין ספור "פתרונות"  בניסיון להתמודד עם בעיית היונים לצורך הרחקת יונים.  אין ספק שנמאס לכם ממטרד היונים ואין ספק כי מטרד היונים פוגע באיכות החיים. הפתרון הטוב ביותר להרחקת יונים – הרחקת יונים חשמלית באמצעות פסים חשמליים. סרט הדבקה שקוף, בתוכו מתווצר מעגל חשמלי על ידי פסי אלומיניום. לצידו האחד מחובר ספק כוח ושקע חשמלי לצידו השני. היונה מתיישבת על הפס ובעזרת מכת חשמל קטנה שהיונה חוטפת כאשר נותחת על סרט ההדבקה השקוף היא בעצם מסמנת לעצמה את המקום כמקום מסוכן ולא נעים לקונן בו, תוצאה – היונה אינה חוזרת שוב.

ניתן להרחיק את היונים ולמנוע את בעיית היונים ב100% ע"י שיטת הפס החשמלי להרחקת היונים. 

היונה עברה לגור צמוד?צרו קשר לפני תחילת הקינון , צרו איתנו קשר עוד היום !

מחפשים פיתרון יעיל לטווח ארוך ?

צוות המומחים שלנו להרחקת יונים ועטלפים יעזרו לכם בקבלת הפתרון הנכון ביותר עבורכם .

השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר

אהבת את התוכן? נשמח שתשתף

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק

יש לך מה להגיד? נשמח לשמוע :)

צריכים שירות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מי אנחנו?

מרחיק יונים עבודות בגובה ספיידר נט

איתי אליעזר | מנכ״ל 
איש עבודה בלב ובנשמה 
ניסיון של שנים בתחום הרחקת יונים ועטלפים.
מומחה למכשירים מתקדמים לטיפול בהרחקת יונים, בהרחקת עטלפים ומכרסמים. 
ניסיון של שנים בסנפלינג ובטיפוס הרים כתחביב וגם כמקצוע. 

תראו אותנו עובדים

פוסטים אחרונים

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים – בניינים משותפים מטרד היונים משפיע על איכות החיים שלנו בעיקר שמדובר בסביבת המגורים שלנו .כל דייר בבניין

קרא עוד »
הרחקת יונים באשקלון

הרחקת יונים ברעננה

הרחקת יונים ברעננה יונה מתאפיינת באזורים עירוניים, לכן הרחקת יונים ברעננה מאוד מבוקשת. היונה מחפשת אחר מזון שנזרק לפח. אנו

קרא עוד »

חפשו אותנו בפייסבוק

גלילה למעלה