ספיידר נט הפתרון האידיאלי להתמודדות עם יונים ועטלפים

לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו עם בעיה לא סטנדרטית בין אם זה במבנה בו אנחנו מתגוררים ובין אם זה במבנה בו אנחנו עובדים. מדובר בבעיה בדמות יונים ועטלפים אשר "משתלטים" על אזורים מסוימים מחוץ למבנה אך בסביבתו הקרובה, מה שמוביל להיווצרות של זוהמה ולכלוך ונזקים אחרים שמונעים מאיתנו ליהנות משגרת חיינו.

מקרים כאלה ידועים שלא מעט סוגי מבנים, בעיקר מדובר במבנים אשר ממוקמים באזורים עירוניים וכן במבנים בהם יכולים אותם יונים ועטלפים לקונן. הם צריכים שטח יחסית מצומצם בשביל זה ועל כן הם בוחרים לעשות זאת במבנים מסוימים. לא פעם אנחנו נפתח חלון ונגלה קינים או גרוע מכך, אנחנו נגלה צואה של יונים אשר מגיעות אל המקום ופשוט עושות בו את הצרכים שלהן.

חברת ספיידר נט מציעה מגוון רחב של פתרונות להתמודדות עם בעיה. פתרונות אלה יכולים להתאים הן למבני מגורים והן למבנים אחרים, כולל מבני תעשייה, מסחר ועוד. מדובר על אלמנטים שאינם מפריעים לשגרת חיינו, ואינם אמורים להשפיע באופן משמעותי על העיצוב החזותי שלו, למרות שמדובר באלמנטים עם חיבור חיצוני למבנה.

חברת ספיידר נט מציעה לא רק פתרונות פרקטיים לבעיה, אלא היא גם מספקת ללקוחות שלה ייעוץ כיצד להתמודד עם עטלפים, יונים וכן מזיקים ומכרמים אחרים שיכולים לשכון במקום ולהפריע לשגרת חייהם. לחברה ניסיון רב בתחום וכאמור היא מביאה אותו לידי ביטוי בצורות שונות, בין עם זה דרך ייעוץ ועזרה שהיא מספקת ללקוחות שלה בתהליך תכנון והתקנת המוצרים השונים ובין אם זה בעזרת ייעוץ ומידע רלוונטי לצורך התמודדות עם הבעיה בשלבים שונים שלה.

כיצד בוחרים את המוצרים הנכון

לחברת ספיידר נט יש קטלוג עשיר של מוצרים אשר נועדו להגן על המבנה מפני יונים ועטלפים אשר מעוניינים לשכון במקום. מדובר על מוצרים כגון, רשתות, דוקרנים, פסים חשמליים ועוד. כל אחד מהאמצעים הנ"ל פועל בצורה אחרת ומאפשר להבריח את היונים והעטלפים מהמקום בצורה שונה.

אנחנו נבחר למבנה שלנו את המוצר הנכון, על פי גודל המבנה, עיצובו וכן על אופי הבעיה והגודל שלה. ישנן בעיות שאינן מחייבות שימוש באלמנטים קיצוניים, לעומת זאת מרבית המקרים בהם יונים ועטלפים מחליטים להגיע אל אדן החלון או המרפסת, לגגות או למקום אחר במבנה שלנו, אזי שבעזרת דוקרנים פשוטים או רשתות שחוסמות מהם את המעבר והכניסה למקום, נוכל לפתור את הבעיה.

כאמור, בחברת ספיידר נט ידעו להציע לנו את הכלים הטובים ביותר עבורנו, צוות החברה ידע לסקור את המבנה ואת העיצוב שלו, ובהתאם הוא ידע לספק לנו מידע מה נכון מבחינתנו להתקין וכיצד. אנחנו יכולים להיות בטוחים שתוך זמן קצר נרגיש בשינוי ואיכות החיים שלנו במבנה תשתפר מאוד.

אהבת את התוכן? נשמח שתשתף

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק

יש לך מה להגיד? נשמח לשמוע :)

צריכים שירות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מי אנחנו?

מרחיק יונים עבודות בגובה ספיידר נט

איתי אליעזר | מנכ״ל 
איש עבודה בלב ובנשמה 
ניסיון של שנים בתחום הרחקת יונים ועטלפים.
מומחה למכשירים מתקדמים לטיפול בהרחקת יונים, בהרחקת עטלפים ומכרסמים. 
ניסיון של שנים בסנפלינג ובטיפוס הרים כתחביב וגם כמקצוע. 

תראו אותנו עובדים

פוסטים אחרונים

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים – בניינים משותפים מטרד היונים משפיע על איכות החיים שלנו בעיקר שמדובר בסביבת המגורים שלנו .כל דייר בבניין

קרא עוד »
הרחקת יונים באשקלון

הרחקת יונים ברעננה

הרחקת יונים ברעננה יונה מתאפיינת באזורים עירוניים, לכן הרחקת יונים ברעננה מאוד מבוקשת. היונה מחפשת אחר מזון שנזרק לפח. אנו

קרא עוד »

חפשו אותנו בפייסבוק

גלילה למעלה